Susitikimas su sociologijos absolvente

Šiemet susitikimuose su absolventais metu ir vėl turėsime progą susipažinti su penkių VU Filosofijos fakulteto bakalauro studijų programų absolventais.

Jau pirmąją Fiesta Personæ dieną, kovo 17, 15val. susitiksime su sociologijos absolvente Kristina Černiauskaite.
VU FsF Sociologijos bakalauro studijas baigusi 2009 m., o Sociologijos magistro - 2011 m., šiuo metu Kristina dirba VGTU Kūrybinių industrijų fakultete asistente.
Kristina užsiminė, kad nuo pat bakalauro laikų specializavosi sporto sociologijoje. Įdomu, kas tai? Kaip tiksliau aiškina pati absolventė - „tyriau sporto fanų subkultūrą Lietuvoje, tad vieni tai vadina labiau sporto sociologija, o kiti – subkultūrų“.
Norit sužinoti daugiau?
Susitikimo metu į visus klausimus apie sociologijos studijas, ateities perspektyvas ir sporto (ar subkultūrų) sociologiją galės atsakyti pati Kristina.

Daugiau informacijos apie kitus susitikimus su absolventais čia